Strona główna · Forum · Wskazówki dla jąkających · Autoterapia jąkania · Jak pomóc osobie jąkającej? · FAQ
Logowanie
> Nazwa Użytkownika

> Hasło

Zapamiętaj mnie
Zaloguj jako ukryty

Kluby J
Czat
Materiały archiwalne
Wiadomość
Aby móc czytać całe forum i brać czynny udział w dyskusji należy się zarejestrować, a następnie zalogować w serwisie.
Zobacz Temat
Demostenes.eu to największy w Polsce wortal poświęcony jąkaniu | Ważne treści | Piszemy Poradnik!
Autor e-logopeda - ćwiczenia przez skypa
Outsider
Użytkownik

brak
Dodane dnia 08-08-2016 21:03 #1
Coraz częściej można dowiedzieć się o zajęciach czy szkoleniach prowadzonych jako webinaria. Czytałem tez o korepetycjach i nauce przez Skypa. Oferowane są tak korepetycje z różnych przedmiotów. Matematyka, angielski, polski, niemiecki, kurs, kursy, historia, geografia, biologia, chemia, informatyka.... Przygotowanie do klasówki, testów, matury. Zajęcia indywidualne lub w inter-klasie. Trzeba mieć tylko komputer, Skypa i w miarę szybki internet. No i chęć by się uczyć. A może słyszeliście by ktoś tak oferował przez Skypa pomoc e-logopedy?
Edytowane przez temp dnia 22-08-2016 19:33
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: e-logopeda - ćwiczenia przez skypa
monopix
Użytkownik

brak
Dodane dnia 09-08-2016 16:48 #2
Neokid jakiś czas temu pisał o tym - masz w artykułach o ile pamiętam. Ale nie wiem, czy to o to Ci chodzi.
Profesionalista
Użytkownik

brak
Dodane dnia 10-08-2016 01:25 #3
Korepetycje na żywo, czy przez skype to praktycznie to samo, chyba, że logopeda wychodzi z pacjentem w teren. Wszystko i tak zalezy od pacjenta, od jego motywacji, czy zastosuje zalecane ćwiczenia w praktyce. Logopeda jedynie przekazuje wiedze i motywuje pacjenta! Więc korki z jakana przez skype, jak najbardziej tak
neokid

brak
Dodane dnia 22-08-2016 19:36 #4
Jest to jakiś pomysł w obecnych czasach, kiedy opóźnienia na łączach są minimalne i można zorganizować telekonferencję bez obaw o jakość. Wydaje mi się, że taka "tele-terapia" z dobrym specjalistą może dać więcej, niż terapia w gabinecie z marnym logopedą.

"Have a disability - Playing life on hard mode" Courage Wolf
"If I try to lose the game and succeed... do I win the game?" Philosoraptor
mattmd
Użytkownik

brak
Dodane dnia 16-02-2018 12:36 #5
Witam
Może ktoś zna namiar na takiego e-logopedę.
Preferowany ktoś z małopolski ponieważ czasem warto się również spotkać osobiście.
Dzięki, pozdrawiam
justynazys
Użytkownik

brak
Dodane dnia 15-03-2018 22:03 #6
Kiedyś w gabinecie logopedycznym logospec w Warszawie prowadzili takie konsultacje. Mają tam bardzo dobrą neurologopedkę. Sprawdź sobie
www.logospec.pl
Skocz do Forum: