Głupota ludzka nie zna granic…

Obrazek>Jąkanie a kobiety, głupota ludzka nie zna granic
Głupota ludzka nie zna granic..

Przez jąkanie można stracić nie tylko pewność siebie, ale także głowę. Przeczytaj dla kogo, a raczej dla czego stracił głowę 26-letni Okeke Ikechuku z Lagosu (stolica Nigerii). Podpowiem, że nie stracił jej dla kobiety.


Okeke twierdzi, że ma problem z nawiązywaniem kontaktów i nie potrafi podrywać kobiet. Wszystkiemu winne jest jąkanie, które doskwiera mu jeszcze bardziej, gdy rozmawia z przedstawicielkami płci przeciwnej. Onieśmielony Nigeryjczyk walczy ze swoim kłopotem jeszcze od czasów dzieciństwa. W końcu, odrzucony przez rówieśników, a niejednokrotnie wyśmiewany przez dziewczyny, zamknął się w sobie, a swojego powiernika znalazł w ulubionej poduszce.

Dzisiaj, po 10 latach spania z nią, Okeke doszedł do wniosku, że nie potrzebuje kobiety, ponieważ znalazł już miłość. Poduszka stała się nie tylko jego przyjaciółką, ale również towarzyszką życia, a teraz ma zostać jego… żoną. Nigeryjczyk tłumaczy swoją decyzję nie tylko względami uczuciowymi, ale również praktycznymi – jego narzeczona nie oczekuje prezentów i romantycznych kolacji przy świecach, które przecież wymagają niemałej zasobności portfela…

Mężczyzna przygotowuje się właśnie do ślubu z poduszką, powołując się na historię kobiety chcącej zostać żoną karuzeli oraz pewnej mieszkanki Ghany, która wyszła za mąż za swojego psa.


źródło: Dziennik.pl

Jakiś czas temu trąbiły o tym portale internetowe, o dziwo nie w Prima Aprilis 😉 Ocenę artykułu pozostawiam Wam, drodzy użytkownicy 😀

Zajrzyj na forum: „Ciekawostki o jąkaniu”