Książki o jąkaniu. Biblioteczka

Obrazek>Książki o jąkaniu. Biblioteczka.
Książki o jąkaniu. Biblioteczka

Dziś zostaje udostępniona biblioteczka logopedyczna, w której dostępne są e-booki oraz recenzje książek związanych z jąkaniem. Zapraszam do lektury!


Biblioteczka składa się z dwóch działów – „Recenzje książek” o jąkaniu oraz „E-booki”. Z czasem działów powinno być więcej. Link do Biblioteczki znajduje się w głównym menu strony pod kategorią „Ważne treści”.

„Recenzje książek” to dział, w którym zapoznamy się z opisem wybranych pozycji. Został on podzielony na dwie części: książki dla dorosłych oraz książki dla dzieci. Menu zawiera odnośniki do autorów. Najbardziej znani autorzy i ci którzy napisali dużo książek mają własną podstronę. Książki prezentowane są w następujący sposób:

Okładka Tytuł

Recenzja książkiDział „E-booki” zawiera kilkanaście książek o jąkaniu w formie elektronicznej. Są to próbki które mają zachęcić do zakupu prawdziwej książki. Od momentu ściągnięcia na dysk, pliki należy usunąć w przeciągu 24 godzin. E-booki prezentowane są w następujący sposób:


Okładka
Autor
Tytuł

Link do recenzji

Link do pliku e-booka


Jeżeli ktoś posiada książki o jąkaniu których brakuje w Biblioteczce, zapraszam do napisania recenzji na forum: Pomocne książki lub e-mail: demostenes.ubf.pl@o2.pl