Kwartalne podsumowanie

Obrazek>Zrzeszenie ludzi jąkających się

Kwartalne podsumowanie


Minęły kolejne trzy miesiące naszej działalności. Nadszedł czas na podsumowanie i wytyczenie nowych celów. Bo „kto nie idzie do przodu, ten się cofa”..Z przyjemnością możemy ogłosić, że przenosiny na nowy hosting zakończyły się sukcesem. Przez te trzy miesiące na naszej nowej stronie zarejestrowało się więcej użytkowników niż przez pół roku na starym serwerze!


Statystyki liczbowe

Mamy na stronie zarejestrowanych prawie 400 użytkowników. W ciągu 3 miesięcy serwis był odwiedzany prawie 60 tysięcy razy. Oprócz odwiedzin z Polski, na naszą stronę docierały także osoby z Niemiec, Wielkiej Brytanii i USA , a także z innych państw europejskich. Średni czas odwiedzin na użytkownika to 3,5 minuty.

Udało się:

– wprowadzić program „Gość Demostenesa” , w ramach którego zapraszamy na stronę znane osobistości związane z jąkaniem, logopedią i dziedzinami pokrewnymi.

– powołać do życia grupę „Skype”. Powstała podstrona z nickami użytkowników chętnych do rozmów. Moderatorem został nasz kolega Merkury.
– z inicjatywy użytkowników powstała na forum akcja „Pomogę na żywo”, w ramach której zainteresowani mogą spotkać się w uzgodnionym miejscu z osobą po terapii.

– nawiązać współpracę z kilkoma dużymi serwisami
– najnowszym projektem jest „Biblioteczka logopedyczna”, gdzie możemy przeczytać recenzje książek związanych z jąkaniem, a także ściągnąć e-booka.

Cele na najbliższy kwartał:
– rozbudowa i podział Bazy logopedów na ośrodki prywatne i publiczne

– nawiązanie współpracy z większymi serwisami logopedycznymi

– udostępnianie w panelu ogłoszeń wszystkich najbliższych konsultacji i turnusów
– zaproszenie na stronę i forum osób jąkających się z innych krajów
– polepszenie wyglądu przycisków na forum
– dalsze udoskonalanie strony


Następne podsumowanie 1 czerwca!

——–
Odnośnie dyskusji na temat pomysłów zapraszam na forum do działu: Pomysły