DemostenesForum.eu – Konwersacje o jąkaniu

05.08.2022: forum jednak przestało istenieć. Małe zianteresowanie. W dobie FB i innych platform nie miało sensu w takiej formie.

Pod adresem demostenesforum.eu właśnie dziś wystartowało nowe forum dyskusyjne poświęcone jąkaniu. Pod wieloma względami przypomina stare forum, ponieważ kategorie i fora zostały w większości odtworzone, ale jest zbudowane na współczesnej platformie, co zapewnia lepsze doświadczenia dla użytkowników, np. możliwość łatwej rejestracji i logowania z wykorzystaniem istniejącego konta na Gmailu lub Facebooku.

Forum dyskusyjne będzie działało pod adresem demostenesforum.eu, więc jest to w pewnym sensie byt niezależny od Demostenes.eu, gdzie forum było niemal martwe przez ostatnie trzy lata działania strony w poprzedniej wersji. Dlatego plan na nowe forum wstępnie zakłada, że będzie ono dostępne przez kolejny rok i po tym czasie zostanie podjęta decyzja o kontynuowaniu działania lub zamknięciu strony. Oczywiście będzie ona w pełni uzależniona od zainteresowania i ruchu na forum.